STRAIPSNIAI

Masažo meistras iš pašaukimo

Atrasti tikrąjį savo pašaukimą ir dirbti svajonių darbą – daugelio mūsų siekiamybė. Kartais tenka metų metus ieškoti, bandyti, keisti, kad suprastum, kokia veikla teikia didžiausią pasitenkinimą. Būna ir taip, kad profesinius pasirinkimus pakoreguoja net pats likimas. Taip nutiko ir Deiviui Petrušiui, kuris profesiją iš pašaukimo atrado susidūrus su likimo iššūkiais asmeniniame gyvenime.

Baziniai tajų masažo kursai – tarsi įrankių dėžė

Prienuose tris dienas vyko Tailando (tajų) masažo mokymai, panardinę į intensyvias praktikas ir teorijas, naujas patirtis ir atradimus nuo ankstyvo ryto iki vakaro. Išmokti ir giliau pažinti beveik pustrečio tūkstančio metų istoriją turinčią vieną garsiausių gydomųjų sistemų ne tik pietryčių Azijoje, bet ir pasaulyje šįkart panoro apie dvidešimt žmonių, kurių didžioji dalis jau yra prisilietę prie masažo, kineziterapijos ar osteopatijos meno.

Sužinokite kaip kiekvienas iš mūsų galime padėti savo artimiesiems

Skausmų sprendimas arba, kaip gali padėti sau ir savo artimiesiems Fizinis skausmas nėra toks baubas, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Ir labai dažnai mes nesunkiai galime išvengti ne tik cheminių vaistų naudojimo, bet ir sudėtingų operacijų. Tuo įsitikino praktinio seminaro dalyviai, su kuriais savo patirtimi dalijosi didžiausią Tailando patirtį turintis lietuvis Deivis Petrušis.

Tailandietiško masažo mokykla